הייטקסט - תקשורת טכנית ושיווקית

כל פתרונות התיעוד תחת גג אחד! 077-5574001

כתב טכני

מיומנות | נסיון | גיבוי מקצועי של הייטקסט

ניהול פרויקט וגיבוי מקצועי

הייטקסט איננה מספקת רק outsourcing של כתב טכני, אלא מעורבת כחברה מקצועית בכל אחד מהפרוייקטים. מעורבות זו כוללת את הכנת המתווה לפרוייקט, וחשיבה משותפת ואינטראקציה לגבי אספקטים שונים הקשורים אליו.

כמו כן אנו מגבים כל כתב טכני בתמיכה מקצועית, אבטחת איכות של גרסאות סופיות, ובמידת הצורך תוספת כוח אדם לעמידה בלוחות זמנים לחוצים במיוחד.

 


 

השמה של כתב טכני

בנוסף ל-outsourcing אנו מציעים גם שירותי השמה של כתב טכני. 
בניגוד לחברות השמה רגילות, ההתמחות, היכולות והנסיון העשיר שיש לנו בתחומים שונים של כתיבה טכנית מבטיחים מראש בחירה נכונה של כתב טכני מתאים, ואת הצלחת תהליך ההשמה כולו.

כל הכתבים שלנו עוברים סינון קפדני ועונים לדרישות מקצועיות מחמירות הכוללות השכלה רלוונטית, נסיון מקצועי מתאים, ויכולות מוכחות.

אופן ההתקשרות מותאם לצרכי הלקוח: החל בביצוע פרוייקטים בהיקף ותמחור ידועים מראש, דרך הצבה של כתב טכני ב-Outsourcing על בסיס חודשי, ועד השמה מקצועית של כתבים טכניים.


התקשרו עכשיו077-5574001 | לפניה בכתב


 

המקצוע: כתב טכני

לצערנו לא מעט אנשים בעלי רקע טכני מציגים את עצמם בתור כתב טכני, מתוך ההנחה השגויה שעצם העובדה שבאו בעבר במגע עם מסמכים טכניים במסגרת עבודה כזו או אחרת, די בה כדי להיות מסוגל ליצור מסמכים טכניים מקצועיים. כמובן שתפישה זו שגויה מיסודה.

כתב טכני הוא מקצוע בפני עצמו, המצריך כישורים, השכלה מקצועית ספציפית, ונסיון עבודה בתור כתב טכני ייעודי. אולם לתפישתנו, כתב טכני טוב צריך תכונה מיוחדת נוספת - כישרון. הכישרון מתחלק למספר תחומים:

  1. כשרון כתיבה
  2. יכולת להקיף את תמונת המערכת המתועדת ולייצר תיעוד המבוסס על מפתח לוגי: תהליכים או סדר פעולות כרונולוגי.
  3. יכולת "לתרגם" ממשק של מערכת להוראות פשוטות ומובנות, בסדר ובחשיבות הנכונים.

כישרון הוא כידוע מצרך נדיר. כאשר אתם פונים להייטקסט אתם יכולים להיות בטוחים שכל כתב טכני שלנו עבר מיון קפדני בהסתמך על שנים רבות של נסיון והבנה מקצועית מעמיקה של תחום הכתיבה הטכנית.
כתב טכני עובד באינטראקציה הדוקה עם המערכת. במהלך העבודה, אנו משתדלים לפתח הבנה מערכתית מעמיקה, מעורבות, ו"ראש גדול". כתוצאה מכך, תורמים לא פעם לביצוע בחינה מחודשת של נקודות תורפה אשר מחייבות התייחסות נוספת.