הייטקסט - תקשורת טכנית ושיווקית

כל פתרונות התיעוד תחת גג אחד! 077-5574001

כל הכתבים שלנו עוברים סינון קפדני ועונים לדרישות מקצועיות מחמירות הכוללות השכלה רלוונטית, נסיון מקצועי מתאים, ויכולות מוכחות.

אופן ההתקשרות מותאם לצרכי הלקוח: החל בביצוע פרוייקטים בהיקף ותמחור ידועים מראש, דרך הצבה של כתב טכני ב-Outsourcing על בסיס חודשי, ועד השמה מקצועית של כתבים טכניים.


התקשרו עכשיו077-5574001 | לפניה בכתב


 

המקצוע: כתב טכני

לצערנו לא מעט אנשים בעלי רקע טכני מציגים את עצמם בתור כתב טכני, מתוך ההנחה השגויה שעצם העובדה שבאו בעבר במגע עם מסמכים טכניים במסגרת עבודה כזו או אחרת, די בה כדי להיות מסוגל ליצור מסמכים טכניים מקצועיים. כמובן שתפישה זו שגויה מיסודה.

כתב טכני הוא מקצוע בפני עצמו, המצריך כישורים, השכלה מקצועית ספציפית, ונסיון עבודה בתור כתב טכני ייעודי. אולם לתפישתנו, כתב טכני טוב צריך תכונה מיוחדת נוספת - כישרון. הכישרון מתחלק למספר תחומים:

  1. כשרון כתיבה
  2. יכולת להקיף את תמונת המערכת המתועדת ולייצר תיעוד המבוסס על מפתח לוגי: תהליכים או סדר פעולות כרונולוגי.
  3. יכולת "לתרגם" ממשק של מערכת להוראות פשוטות ומובנות, בסדר ובחשיבות הנכונים.

כישרון הוא כידוע מצרך נדיר. כאשר אתם פונים להייטקסט אתם יכולים להיות בטוחים שכל כתב טכני שלנו עבר מיון קפדני בהסתמך על שנים רבות של נסיון והבנה מקצועית מעמיקה של תחום הכתיבה הטכנית.
כתב טכני עובד באינטראקציה הדוקה עם המערכת. במהלך העבודה, אנו משתדלים לפתח הבנה מערכתית מעמיקה, מעורבות, ו"ראש גדול". כתוצאה מכך, תורמים לא פעם לביצוע בחינה מחודשת של נקודות תורפה אשר מחייבות התייחסות נוספת.