הייטקסט - תקשורת טכנית ושיווקית

כל פתרונות התיעוד תחת גג אחד! 077-5574001

מתרגם להולנדית

בהולנדית קיים הבדל בין השפה המדוברת והשפה הכתובה. הדקדוק ההולנדי מורכב בדומה לדקדוק הגרמני, וישנן מספר דרכים לנסח את אותו הטקסט. מסיבה זו, היותו של מתרגם להולנדית יליד הולנד או בלגיה אינה מספקת, והוא חייב להיות מתרגם מקצועי, אקדמאי, מיומן ומנוסה. כל מתרגם להולנדית בהייטקסט עונה על דרישות אלו. מסיבה זו, ומאחר שאנו שמים דגש על איכות ורמה מקצועית גבוהה, הייטקסט איננה מתיימרת להציע את המחירים הזולים ביותר בשוק עבור תרגום להולנדית.

 


אודות תרגום להולנדית

הולנדית (Nederlands) משתייכת לשפות הגרמאניות המערביות (שעליהן נמנות גם האנגלית וההולנדית). יותר מ-21 מיליון איש דוברים הולנדית כשפת אם, רובם מתגוררים בהולנד (16 מיליון) ובלגיה, שם היא מכונה פלמית (6 מיליון). ההבדל בין ההולנדית המדוברת בהולנד לבין זו המדוברת בבלגיה הוא בעיקר במבטא ובהגיה. למספרים אלה יש להוסיף מיליוני זרים המתגוררים בארצות אלה ודוברים גם הם את השפה. כמו כן הולנדית מדוברת במושבות הולנדיות לשעבר כמו סורינאם. בנוסף, ישנם כ-6 מיליון דוברי אפריקאנס, שפה שמקורה בהולנדית, אשר מדוברת בדרום-אפריקה.

ההולנדית היא מעין שפת כלאיים בין הולנדית לאנגלית – בעוד שהמילים עצמן דומות למילים באנגלית, המבנה התחבירי והדקדוקי קרוב יותר לגרמנית. בפרובינציות השונות של הולנד מדברים דיאלקטים שונים של השפה. כך למשל בפרובינציה הדרומית לימבורג הדיאלקט קרוב יותר למקור הגרמני של השפה, בעוד שבפרובינציה הצפונית פרישלנד הדיאלקט נוטה יותר לקרבה של השפה לאנגלית.

למרות שמספר דוברי השפה אינו גדול באופן יחסי, הולנד ובלגיה נמנות על הארצות המתועשות והמתויירות ביותר באירופה. תודות לנמלי הים והאוויר המפורסמים שלהן (רוטרדם, סכיפהול ואנטוורפן), הן מהוות גם שער לכלכלת אירופה. דבר זה יוצר ביקוש רב לשירותי תרגום להולנדית וכן תרגום מהולנדית, שאותו אנו מספקים במגוון תחומים הכוללים בין היתר תרגום טכני להולנדית, תרגום שיווקי להולנדית, וכן תירגום עסקי להולנדית. כמו כן אנו מתרגמים מהולנדית לאנגלית, מאנגלית להולנדית, מהולנדית לעברית וכן מעברית להולנדית.

גולשים בקטגוריה זו חיפשו גם את הנושאים הבאים: מתרגם להולנדית, תירגום להולנדית, תרגום שיווקי להולנדית, תרגום טכני להולנדית, מתרגם טכני להולנדית, תרגום אתר להולנדית, תרגום תוכנה להולנדית, לוקליזציה להולנדית, לוקאליזציה להולנדית,