הייטקסט - תקשורת טכנית ושיווקית

כל פתרונות התיעוד תחת גג אחד! 077-5574001

הייטקסט מספקת שירותי תרגום לאנגלית ע"י מתרגמים מקצועיים ואקדמאים דוברי אנגלית מלידה, במגוון רחב של תחומי הייטק: תרגום טכני לאנגלית, תרגום שיווקי לאנגלית, תרגום עסקי לאנגלית וכו'.
כחברה לכתיבה טכנית ושיווקית אנו מציעים תרגום ספר משתמש לאנגלית, תרגום תוכנה לאנגלית, תרגום אתר לאנגלית, וכן תרגום לאנגלית של תכנים שיווקיים ועסקיים. התרגומים של הייטקסט מצטיינים בבהירות ודיוק, ועוברים הגהה ע"י עורך מקצועי (כתב טכני או שיווקי).


התקשרו עכשיו: 077-5574001 | לפניה בכתב


תרגום משפטי לאנגלית

אנו מספקים תרגום משפטי לאנגלית הנעשה על ידי עורך דין מוסמך או מתרגם מקצועי המתמחה בשפה משפטית, ומספק מענה הולם לתרגום חוזים והסכמים, וכן למסמכים שאותם יש להציג בבית משפט, או מסמכים שחייבים לעמוד בסטנדרט משפטי מקצועי. לפרטים נוספים בנושא תרגום משפטי...


תרגום רפואי לאנגלית

אנו מספקים תרגום רפואי לאנגלית הנעשה על ידי אנשי מקצוע מתחומי הרפואה. בין המתרגמים שלנו נמצאים גם רופאים מומחים. אנו מספקים  בין השאר תרגום לצוותי מחקר רפואי, כולל המסמכים שונים הקשורים אליו על פי הוראות ועדת הלסינקי כגון טופס הסכמה מדעת, הוראות הפעלה למכשירים רפואיים, ומסמכים רפואיים אישיים כגון סיכומי אשפוז ובדיקות. לפרטים נוספים בנושא תרגום רפואי...


המקצוע: מתרגם לאנגלית

כל מתרגם לאנגלית בהייטקסט הוא מתרגם לאנגלית מקצועי, דובר אנגלית מלידה (יליד ארה"ב שגדל, התחנך ועבד בה), בעל תארים אקדמאיים רלוונטיים, ניסיון מקצועי בתרגום לאנגלית, והתמחויות ספציפיות.


אודות תרגום לאנגלית

אנגלית היא אחת השפות משתי השפות הנפוצות ביותר בעולם (יחד עם סינית).
על פי ההערכה, כ-400 מיליון איש דוברים אנגלית כשפת אם, אולם חשיבותה של האנגלית נגזרת לא פחות מן העובדה שהיא השפה הבינלאומית העיקרית, השלטת במסחר ועסקים, תקשורת, בידור, ובכל תחום שבו נדרשת תקשורת בינלאומית.
אנגלית שייכת לקבוצת השפות הגרמאניות, והיא התפתחה באנגליה, משם נפוצה לכל העולם הן באמצעות מהגרים שיסדו את ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד דרום אפריקה ומדינות נוספות, והן בתקופת האימפריה הבריטית ששלטה במשך מאות שנים בארצות רבות בעולם. מאז דעיכתה של בריטניה, חשיבותה והתפשטותה של האנגלית נגזרים מכוחה של ארה"ב – המעצמה מספר אחת בעולם, ושליטתה בתחומי הכלכלה, התרבות, המדע והצבא.
מטבע הדברים, מעמדה הבין לאומי של השפה, כמו גם מספר המדינות שבהן היא השפה הרשמית, יוצר ביקוש עצום לשירותי תרגום לאנגלית וכן תרגום מאנגלית, שאותם אנו מספקים במגוון תחומים הכוללים בין היתר תרגום טכני לאנגלית, תרגום שיווקי לאנגלית, וכן תירגום עסקי לאנגלית. כמו כן אנו מציעים תרגום מאנגלית למספר רב של שפות כגון תרגום מאנגלית לצרפתית, תרגום מאנגלית לגרמנית, תרגום מאנגלית לספרדית, תרגום מאנגלית לאיטלקית, תרגום מאנגלית לרוסית, ועוד.

מתרגם לאנגלית: אנגלית היא שפה עשירה במילים נרדפות ואופני ביטוי מקבילים,  ומשום כך רק מתרגם לאנגלית אינטליגנטי ומקצועי יודע לנסח טקסט רהוט ומרשים ברמה גבוהה. מסיבה זו לא די בכך שמישהו דובר את  השפה כשפת אם. כל מתרגם לאנגלית העובד אצלנו הוא מתרגם לאנגלית מקצועי, אקדמאי, ובעל יכולות ניסוח גבוהות במיוחד.