הייטקסט - תקשורת טכנית ושיווקית

כל פתרונות התיעוד תחת גג אחד! 077-5574001

צרפתית

מתרגם לצרפתית

צרפתית היא שפה עשירה וציורית, וישנן דרכים רבות לנסח את אותו הטקסט.
הדקדוק הצרפתי מורכב וקשה אפילו לדוברי השפה מלידה,  וכמו כן קיים הבדל עצום בין השפה המדוברת והשפה הכתובה.

רק מתרגם אינטליגנטי ומקצועי לצרפתית שיש לו השכלה אקדמאית מתאימה, יודע לנסח טקסט רהוט ברמה גבוהה בצרפתית, במיוחד בתחומים ספציפיים כגון תרגום שיווקי של אתרי הייטק וברושורים, או תרגום טכני.
כל המתרגמים שלנו עברו סינון קפדני, על פי הקריטריונים הללו והוכיחו את עצמם במשך שנים רבות.


אודות תרגום לצרפתית

צרפתית משתייכת לקבוצת השפות הרומאניות ומהווה את אחת השפות הרומאניות המדוברות ביותר, יחד עם ספרדית ופורטוגזית. מקור הצרפתית היא הלטינית. תחילתה של השפה הצרפתית עם כיבוש גאליה על ידי הרומאים תחת שלטונו של יוליוס קיסר בשנת 59 לפני הספירה.

היום הצרפתית המודרנית מזוהה עם הדיאלקט הפריזאי.

הצרפתית התפשטה לארצות רבות בעולם בעקבות הקולוניאליזם הצרפתי, וכיום ישנם כ-200 מיליון דוברי צרפתית ב-50 ארצות, מתוכן כ-30 ארצות בהן היא משמשת כשפה רישמית. כ- 80 מיליון איש דוברים צרפתית מלידה כשפת אם, רובם מרוכזים בצרפת, שוויץ, בלגיה וקנדה. כמו כן השפה הצרפתית משמשת כשפה רישמית בארגונים בינלאומיים רבים בעולם, ובעיקר ארגונים הפועלים בחסות האו"ם.

עד לפי זמן לא רב צרפתית הייתה אחת השפות הנלמדות ביותר כשפה שנייה במדינות רבות, אך כיום היא נדחקת ממעמד זה יותר ויותר על ידי השפה האנגלית.

מאחר וצרפתית היא השפה השלטת בארבע מתוך המדינות המתועשות (וגם המתויירות ביותר) בעולם, קיים ביקוש רב לשירותי תרגום לצרפתית וכן תרגום מצרפתית, שאותו אנו מספקים במגוון תחומים הכוללים בין היתר תרגום טכני לצרפתית, תרגום שיווקי לצרפתית, וכן תירגום משפטי לצרפתית. כמו כן אנו מתרגמים מצרפתית לאנגלית, מאנגלית לצרפתית, מצרפתית לעברית וכן מעברית לצרפתית.

תרגום לצרפתית

תרגום מקצועי ואיכותי לצרפתית, מתמחים בתרגום טכני ושיווקי לחברות הייטק, וכמו כן מציעים תרגום משפטי לצרפתית ע"י עורכי דין מוסמכים או מתרגמים מקצועיים - לבחירתכם.

אנו מציעים תרגום טכני וכן תרגום שיווקי לצרפתית המתבסס על נסיון רב שנים בכתיבה טכנית, כתיבה שיווקית ותרגום עבור חברות הייטק.

בין השאר מתרגמים אתרי אינטרנט, ברושורים וטקסטים שיווקיים נוספים, וכן ספרי משתמש ומסמכים טכניים במגוון תחומים.  

התקשרו עכשיו077-5574001 | לפניה בכתב


לוקליזציה של תוכנה ואתרים לצרפתית

אנו מבצעים לוקליזציה לצרפתית, הכוללת המרה מקצועית של תוכנה, אתרים , וכן Web Help ו-online help .


תרגום משפטי לצרפתית

תרגום מסמכים משפטיים, חוזים והסכמים לצרפתית \ מצרפתית, ע"י עורכי דין  או מתרגמים מוסמכים על פי בחירתכם.


אבטחת איכות

אחרים מבטיחים, אנו מקיימים! איכות מקצועית ללא פשרות, כאשר כל תרגום לצרפתית עובר הגהה קפדנית. הגהות ללא הגבלה עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח כלולות במחיר.


כיווני תרגום לצרפתית

תרגום מעברית לצרפתית, תרגום מאנגלית לצרפתית, תרגום מצרפתית לעברית, תרגום מצרפתית לאנגלית.