הייטקסט - תקשורת טכנית ושיווקית

כל פתרונות התיעוד תחת גג אחד! 077-5574001

מתרגם לצרפתית

צרפתית היא שפה עשירה וציורית, וישנן דרכים רבות לנסח את אותו הטקסט.
הדקדוק הצרפתי מורכב וקשה אפילו לדוברי השפה מלידה,  וכמו כן קיים הבדל עצום בין השפה המדוברת והשפה הכתובה.

רק מתרגם אינטליגנטי ומקצועי לצרפתית שיש לו השכלה אקדמאית מתאימה, יודע לנסח טקסט רהוט ברמה גבוהה בצרפתית, במיוחד בתחומים ספציפיים כגון תרגום שיווקי של אתרי הייטק וברושורים, או תרגום טכני.
כל המתרגמים שלנו עברו סינון קפדני, על פי הקריטריונים הללו והוכיחו את עצמם במשך שנים רבות.


אודות תרגום לצרפתית

צרפתית משתייכת לקבוצת השפות הרומאניות ומהווה את אחת השפות הרומאניות המדוברות ביותר, יחד עם ספרדית ופורטוגזית. מקור הצרפתית היא הלטינית. תחילתה של השפה הצרפתית עם כיבוש גאליה על ידי הרומאים תחת שלטונו של יוליוס קיסר בשנת 59 לפני הספירה.

היום הצרפתית המודרנית מזוהה עם הדיאלקט הפריזאי.

הצרפתית התפשטה לארצות רבות בעולם בעקבות הקולוניאליזם הצרפתי, וכיום ישנם כ-200 מיליון דוברי צרפתית ב-50 ארצות, מתוכן כ-30 ארצות בהן היא משמשת כשפה רישמית. כ- 80 מיליון איש דוברים צרפתית מלידה כשפת אם, רובם מרוכזים בצרפת, שוויץ, בלגיה וקנדה. כמו כן השפה הצרפתית משמשת כשפה רישמית בארגונים בינלאומיים רבים בעולם, ובעיקר ארגונים הפועלים בחסות האו"ם.

עד לפי זמן לא רב צרפתית הייתה אחת השפות הנלמדות ביותר כשפה שנייה במדינות רבות, אך כיום היא נדחקת ממעמד זה יותר ויותר על ידי השפה האנגלית.

מאחר וצרפתית היא השפה השלטת בארבע מתוך המדינות המתועשות (וגם המתויירות ביותר) בעולם, קיים ביקוש רב לשירותי תרגום לצרפתית וכן תרגום מצרפתית, שאותו אנו מספקים במגוון תחומים הכוללים בין היתר תרגום טכני לצרפתית, תרגום שיווקי לצרפתית, וכן תירגום משפטי לצרפתית. כמו כן אנו מתרגמים מצרפתית לאנגלית, מאנגלית לצרפתית, מצרפתית לעברית וכן מעברית לצרפתית.