הייטקסט - תקשורת טכנית ושיווקית

כל פתרונות התיעוד תחת גג אחד! 077-5574001

תרגום משפטי לעברית

אנו מספקים תרגום משפטי מאנגלית לעברית, וכן מכל השפות האירופיות והמזרח אירופיות לעברית. התרגומים נעשים על ידי עורך דין מוסמך או מתרגם מקצועי שהתמחה בתחום (לפי בחירה שלכם), ומספקים מענה משפטי הולם למסמכים שאותם יש להציג בבית משפט, או מסמכים שחייבים לעמוד בסטנדרט משפטי מקצועי. לפרטים נוספים בנושא תרגום משפטי...


תרגום רפואי לעברית

אנו מספקים תרגום רפואי מאנגלית לעברית ומשפות אירופיות ומזרח אירופיות לעברית. תרגום רפואי נעשה על ידי אנשי מקצוע מתחומי הרפואה. תרגום רפואי כולל תרגום מחקר רפואי ומסמכים שונים הקשורים אליו על פי הוראות ועדת הלסינקי כגון טופס הסכמה מדעת, הוראות הפעלה למכשירים רפואיים, ומסמכים רפואיים שונים. לפרטים נוספים בנושא תרגום רפואי...


המקצוע: מתרגם לעברית

כל מתרגם לעברית בהייטקסט הוא מתרגם לעברית מקצועי (כלומר זהו עיסוקו העיקרי), בעל תארים אקדמאיים רלוונטיים, וניסיון מקצועי בתרגום לעברית בתחומים הספציפיים שבהם הוא עוסק.


אבטחת איכות

כל התרגומים עוברים אבטחת איכות קפדנית, שפירושה עריכה והגהה ע"י עורך מקצועי לפני המסירה ללקוח. אחריות מלאה לתרגום עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח כלולה במחיר.


אודות תרגום לעברית

עברית היא שפה שמית, משפחת שפות שאליה משתייכת גם הערבית. כיום ישנם כשבעה מיליון דוברי עברית בעולםאך רק כמחיצתם הם דוברי השפה מלידה. עיברית היא שפתו של התנ"ך, אך באופן מפתיע היא אינה נזכרת בו בשמה כלל, למרות שהמושג "עברי" נזכר בו פעמים רבות. מקורה הקדום אינו ידוע בוודאות , ויש על כך מספר תיאוריות. בשונה מרוב השפות האחרות, במשך מרביתן של אלפיים שנות הגולה עברית לא שימשה כשפת דיבור אלא כשפה כתובה או שפת קודש, וכן שימשה לצורכי הפולחן הדתי של העם היהודי. תחייתה של השפה העברית המודרנית החלה בסוף המאה ה-18 ובמאה ה-19, עם עלייתה של תנועת ההשכלה היהודית בגרמניה ומזרח אירופה. אולם העברית המודרנית קיבלה את תנופתה העיקרית עם תקומתו של היישוב העברי בארץ ישראל והפיכתה לשפה הרשמית של מדינת ישראל, תנופה אשר לה תרמו מחדשי השפה הידועים אליעזר בן יהודה וחבריו, ואחר מכן גם האקדמיה ללשון העברית. הצמיחה המואצת של מדינת ישראל בעשורים האחרונים יצרה ביקוש רב לשירותי תרגום מעברית לאנגלית ולשפות שונות, כמו גם שירותי תרגום מאנגלית לעברית ומשפות רבות אחרות לעברית.