הייטקסט - תקשורת טכנית ושיווקית

כל פתרונות התיעוד תחת גג אחד! 077-5574001

איטלקית

מתרגם לאיטלקית

איטלקית היא שפה עשירה וציורית, ומשום כך רק מתרגם לאיטלקית אינטליגנטי ומקצועי יודע לנסח טקסט רהוט ומרשים ברמה גבוהה. מסיבה זו לא די בכך שמישהו דובר את השפה כשפת אם.
כל מתרגם לאיטלקית העובד אצלנו הוא מתרגם לאיטלקית מקצועי, אקדמאי, ובעל יכולות ניסוח גבוהות במיוחד.


אודות תרגום לאיטלקית

איטלקית היא שפה המדוברת כשפת אם בפיהם של כ-70 מיליון איש, מתוכם כ-60 מיליון איטלקים החיים באיטליה. מספר זה מציב אותה במקום השני באירופה לאחר הגרמנית. בנוסף לאיטליה ישנן למעלה מעשרים מדינות בהם מדברים איטלקית, כשהבולטת מבניהן היא שוויץ, אשר איטלקית היא אחת השפות הרשמיות בה, וכן מלטה, סלובניה, קרואטיה, אלבניה, וגרמניה אשר בה חיים כ-800.000 איטלקים.
האיטלקית משתייכת לקבוצת השפות הרומאניות, ויש לה מספר ניבים ודיאלקטים. הנפוץ והמדובר ביותר מבניהם הוא הניב הפלורנטיני – המהווה למעשה את האיטלקית המודרנית. איטלקית היא השפה השלישית הנלמדת ביותר בעולם לאחר אנגלית וצרפתית, דבר המוסבר הן בנהירה המאסיבית של תיירים מכל העולם לאיטליה, והן בעובדה שאיטליה היא אחת המדינות התעשייתיות הבולטות באירופה, דבר היוצר ביקוש גם לשירותי תרגום לאיטלקית וכן תרגום מאיטלקית, שאותו אנו מספקים במגוון תחומים הכוללים בין היתר תרגום טכני לאיטלקית, תרגום שיווקי לאיטקלית, וכן תירגום עסקי לאיטלקית. כמו כן אנו מתרגמים לאיטלקית לאנגלית, וכן מאיטלקית לעברית.

תרגום לאיטלקית

הייטקסט מספקת תרגום לאיטלקית מקצועי ואיכותי, במגוון תחומים:

תרגום טכני לאיטלקית, תרגום שיווקי לאיטלקית, תרגום עסקי לאיטלקית, ועוד. 

התקשרו עכשיו077-5574001 | לפניה בכתב


לוקליזציה של תוכנה לאיטקלית, תרגום אתר לאיטלקית

אנו מבצעים לוקליזציה לאיטלקית, הכוללת המרה של תוכנה ואתרים לאיטלקית, וכן תרגום Web Help לאיטלקית ולשפות שונות.


מתרגם לאיטלקית

כל מתרגם לאיטלקית בהייטקסט הוא מתרגם לאיטלקית מקצועי , דובר איטלקית מלידה (יליד איטליה שגדל, התחנך ועבד בה), בעל תארים אקדמאיים רלוונטיים, וניסיון מקצועי בתרגום לאיטלקית.


אבטחת איכות

הייטקסט מחוייבת לאיכות מקצועית ללא פשרות של כל תרגום לאיטלקית שהיא מספקת. עריכה והגהות ללא הגבלה עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח כלולים במחיר.


כיווני תרגום לאיטלקית

תרגום מעברית לאיטלקית, תרגום מאנגלית לאיטלקית, תרגום מאיטלקית לאנגלית, תרגום מאיטלקית לעברית.