הייטקסט - תקשורת טכנית ושיווקית

כל פתרונות התיעוד תחת גג אחד! 077-5574001

תרגום משפטי ע"י עו"ד

איכותי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ולעיתים זול יותר מאישור נוטריוני

תרגום משפטי ע"י עורך דין מוסמך מהווה חלופה טובה לתרגום עם אישור נוטריוני, ובמקרה של מסמכים ארוכים או מרובים גם זולה יותר. במקרים רבים, תרגום משפטי ע"י עורך דין שאליו מצורף תצהיר של העו"ד המתרגם, מספק את הדרישה לתקפות המשפטית של המסמך המתורגם, ובכך נחסכות עלויות האישור הנוטריוני, במיוחד כאשר מדובר במסמכים ארוכים ורחבי היקף. תרגום משפטי ע"י עורך דין הוא האופציה המועדפת לצורך תרגום של מסמכים שונים כגון חוזה, הסכם משפטי, פסק דין, חוקים ועוד. תרגום חוזים, הסכמים, מסמכי הקמה של חברות וכו' נעשה ע"י עורכי דין המתמחים בדיני חוזים. ניתן לספק אישור חתום שהתרגום נעשה ע"י עו"ד, ובמידת הצורך אנו יכולים לדאוג לאישור נוטריוני בתעריפים נמוכים מהמקובל.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 077-5574001לפניה בכתב


החשיבות של תרגום משפטי

העיסוק בעניינים משפטיים מחייב דיוק ושימוש במומחים מקצועיים. ניסוחים שאינם מדוייקים מבחינה משפטית, או שאינם משתמשים בטרמינולוגיה המשפטית הספציפית, עלולים לייצר בעיות ומחלוקות כאשר מגיע הרגע לממש ולאכוף חוזה או הסכם משפטי, ולגרוע מתקפותו. בד"כ רק לעורכי דין יש את היכולות הדרושות להבנה מעמיקה של המשמעותיות המשפטיות של המסמך הנדון, ולפיכך נדרש עו"ד כדי לספק תרגום משפטי שיהיה נאמן למקור, ולא יגרע כהוא זה מהתקפות המשפטית של המסמך.


אישור נוטריוני

אנו מספקים שני סוגים של אישור נוטריוני:>

1.

אישור נוטריוני להצהרת מתרגם עבור התרגום, אשר מספק מענה לצרכים רשמיים רבים (כגון בהליכים משפטיים מסויימים וחלק מהרשויות).
אישור כזה יכול לבטל את הצורך באישור נוטריוני מלא של התרגום, ולאפשר חסכון משמעותי בעלויות ביחס לאישור נוטריוני של התרגום עצמו. 
ככל שהטקסט או מספר המסמכים שעבורם נדרש אישור גדול יותר, כך ההפרש והחיסכון שבין העלות לאישור נוטריוני להצהרת מתרגם לבין העלות של אישור נוטריוני רגיל יהיה גדול יותר!

2. כמו כן ניתן לקבל באמצעותנו אישור נוטריוני רגיל עבור התרגום.